A múzeumi örökbefogadás folytatódik!

2019-08-16

Felhívás!

Fogadj örökbe egy bányagépet! A Tatabányai Múzeum és az OMBKE Tatabányai Helyi Szervezete közötti megállapodás szerint lehetőség nyílik a Bányászati és Ipari Skanzen területén található gépek, berendezések, műtárgyak "örökbefogadására".

Fogadj örökbe egy bányagépet!!

Az "örökbefogadások" szervezését és a nyilvántartását az OMBKE Tatabányai Helyi Szervezetének  titkára végzi!

A 69. Bányásznap közeledtével ismét lehetőséget biztosítunk az örökbefogadásra és a Bányászati és Ipari Skanzen  kijelölt területeit felkészítjük az ünnepre és megpróbálunk segíteni az ott dolgozóknak abban, hogy méltóképpen tudják fogadni az ünneplőket! Programunkkal az örökbefogadókat is szeretnénk arra ösztönözni, hogy még az ünnep előtt elvégezhessék az utolsó simításokat kiválasztottjukon!

Várunk egyébként mindenkit 2019.  augusztus 24-én, szombaton 10 órától a múzeumba (Bányászati és Ipari Skanzen), mert a munkán kívül egyéb programmal is készülünk!

Várhatóan:
• 10 órától örökbefogadás, uzsonna előkészítése.
• 11 órától a gépek és az udvar karbantartása. Figyelem! A karbantartáshoz szükséges eszközök, festékek egy részét a Tatabányai Bányász Hagyományokért Alapítvány biztosítja!!
• 13 órakor kávészünet. Házi süteményeket elfogadunk!
• 16 órakor uzsonna

A költségekhez  való hozzájárulásként pénzbeli adományokat elfogadunk!

Várunk szeretettel mindenkit!

Jó szerencsét!